www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> МИТИНГ на АТАКА пред джамията в София - 18.Юли !!


Страници: (4) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> МИТИНГ на АТАКА пред джамията в София - 18.Юли !!, срещу воя на мюсулманското куче !
SPRAVEDLIV
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 96
Участник # 127
Дата на регистрация: 29-September 05





ВСИЧКИ НА МИТИНГА !!

ЩЕ ИМА ДЕСЕТКИ ХИЛЯДИ !! СРЕЩУ ДПС !!
PM
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Час нещо?


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Запознат
Публикувано на: 16.7.2006, 11:10
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Спрведлив, ти така и така изпълняваш PR функциите на Атака, искай от централата да те назначат официално като PR на партията. Поне така ще сме сигурни, че човек от "кухнята" ни говори за събития и процесите течащи в Атака. Помоли ги сигурно няма да ти откажат.
PM
Top
БГ_Гвардия
  Публикувано на: 16.7.2006, 16:19
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 61
Участник # 486
Дата на регистрация: 10-July 06



QUOTE (SPRAVEDLIV @ Jul 16 2006, 12:33 AM)
ВСИЧКИ НА МИТИНГА !!

ЩЕ ИМА ДЕСЕТКИ ХИЛЯДИ !! СРЕЩУ ДПС !!

Пръдлив тоя път никаде няма да ходим, достатачно беще че АТАКА се, ИЗГАВРИ със много българи като им пренасочи компютрите към ДПС smil4341944e6b0c8.gif ония дядо със инвалидната количка ще го поканите ли пак smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
??????????? ????????????????? ????? www.bg-nacionalisti.org
PMICQ
Top
Запознат
Публикувано на: 16.7.2006, 16:33
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Аз на такива митинги-халтури не участвам повече. Ще участвам само в един единствен митинг за свалянето на тази власт!

User posted image
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 16.7.2006, 22:30
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



QUOTE (bg_gvardia @ Jul 16 2006, 04:19 PM)
QUOTE (SPRAVEDLIV @ Jul 16 2006, 12:33 AM)
ВСИЧКИ НА МИТИНГА !!

ЩЕ ИМА ДЕСЕТКИ ХИЛЯДИ !!  СРЕЩУ ДПС !!

Пръдлив тоя път никаде няма да ходим, достатачно беще че АТАКА се, ИЗГАВРИ със много българи като им пренасочи компютрите към ДПС smil4341944e6b0c8.gif ония дядо със инвалидната количка ще го поканите ли пак smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif

Кефите ме кви палячовци сте батко. Много хора има на "вашия" митинг. Интересно но повечето хора имат знаменца на КНСБ!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Petee
Публикувано на: 16.7.2006, 22:57
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



Кажете го "среща" да е на български. И какво? Ще повикат "долу ДПС", "мафия,мафия" и "Атака". Полицията ще следи никой да не прави поразии и като им писне на хората и се изморят ще си отидат. На следващия ден всички пред телевизорите в очакване на поредния абсурд.
Пред оня другия храм трябва да се вика, с печата на Соломон отгоре. Там трябва да си изхвърлят хората телевизорите с подигравателен надпис отгоре "Помощ за Израел".
Защи пред джамията? По-скоро пред вилата-замък на Доган в Бояна...
Бой и главите на глупавите българи докато се научат да си ги използват!
PMEmail Poster
Top
БГ_Гвардия
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 61
Участник # 486
Дата на регистрация: 10-July 06



QUOTE (bgskin @ Jul 16 2006, 10:30 PM)
QUOTE (bg_gvardia @ Jul 16 2006, 04:19 PM)
QUOTE (SPRAVEDLIV @ Jul 16 2006, 12:33 AM)
ВСИЧКИ НА МИТИНГА !!

ЩЕ ИМА ДЕСЕТКИ ХИЛЯДИ !!  СРЕЩУ ДПС !!

Пръдлив тоя път никаде няма да ходим, достатачно беще че АТАКА се, ИЗГАВРИ със много българи като им пренасочи компютрите към ДПС smil4341944e6b0c8.gif ония дядо със инвалидната количка ще го поканите ли пак smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif

Кефите ме кви палячовци сте батко. Много хора има на "вашия" митинг. Интересно но повечето хора имат знаменца на КНСБ!

Митинга беще съвместен със КНСБ а и във момента сме, във процес на разрасване. Нети прави чес да плямпащ по адрес на български националисти. smil4334aa44c7e89.gif


--------------------
??????????? ????????????????? ????? www.bg-nacionalisti.org
PMICQ
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Интересен националист си ти колега, като не можеш две изречения да напишеш правилно.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Bell
Публикувано на: 17.7.2006, 13:29
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Всеки от нас се предполага, че не принадлежи на никого освен на себе си или просто първо на себе си и на своите идеи!


Елтимир хиляда пъти каза, че трябва да се обединим помежду си, като български народ, а не като привърженици на тоя или ония и съответно (вероятно) подвластни на чужди (лични) интереси!
Аз също съм на това мнение!

До кога ще допускаме организации и структури да застават помежду ни и да ни делят?
PM
Top
Янга
Публикувано на: 17.7.2006, 17:09
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



Митингите на Атака удивително много приличат на тези на БСП...
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 17.7.2006, 17:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Справедлив, я обясни сега каква беше целта на митинга на 3 или 27- няма значение, и сподели какъв беше ефекта от него. Какво стана накрая има ли резултати човек от тези митинги, кажи съвсем справедливо!
Такава позьорщина е че само БНС по този признак минават Атака. Те там са като комсомолци-манекени! А иначе красота има.
PM
Top
Планинец
Публикувано на: 17.7.2006, 17:53
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 418
Дата на регистрация: 8-June 06



На мен ми се струва че енергията на хората се насочва в погрешна посока.Не пред джамията трябва да се прави митинга а пред кметството разрешило високоговорителите.
PM
Top
ime
Публикувано на: 17.7.2006, 18:24
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



Ще се отвори земята и ще се открие кои са българите. Не е вярно, че българите са чергари. Откъдето са минали, държава са оставили и бел град.


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top
Планинец
Публикувано на: 17.7.2006, 18:50
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 418
Дата на регистрация: 8-June 06



QUOTE (ime @ Jul 17 2006, 06:24 PM)
Ами по добре нещо отколкото нищо. Аз не знам но тия митинги каква им е целта? Има ли някаква полза от това? Не е ли по добре хора в района където се чува да осъдят или нещо от сорта тая джамия. Нямат ли тия партии адвокати или те всичките адвокати работят за чифутите? Не ги знам законите ама доколкото знам това го няма в никоя държава в която официалната религия е християнството. Представете си в турция някоя църква да има високоговорители и да проповядва 5 пъти на ден? Ми те дйонметата ще я запалят или взривят на втория ден. Не знам какво трябва да се направи, но по добре е с митинг отколкото без митинг.

Нее нужно да се съди джамията а общината която не си върши работата,а най добре конкретния чиновник който не си върши служебните задължения защото като се осъди общината глобата се плаща от данъкоплатеца,тоест идин вид осъждаш себеси а на чиновника му дреме.От митингите ако са еднократни ефект няма никакъв инак се води налагане на обществено мнение.Например евала на французите,ако не им обръщат внимание почват да трошат и палят докато не стане тяхното.За закона който дискриминираше студентите излязоха доста хора и със сила си отстояваха правата.Ако бяха направили един митинг и после се разотишли то нямаше да се случи нищо.Не казвам че нищо не трябва да се прави но си мисля че малко се бърка посоката.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (4) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020